מוזמנים להשאיר את הפרטים של

ונחזור אליכם בהקדם!

שינוע מטענים

חברת סמי עובדיה מנופים והובלות מתמחה בשינוע מטענים בכל רחבי הארץ באמצעות משאיות, עגלות ומתקנים מתאימים, ופועלת בתחום משנת 1968. צוות החברה ערוך לשינוע מטענים מכל הסוגים והגדלים, כולל מטענים חורגים באורך, ברוחב או בגובה: עץ, ברזל, קורות וחלקי בטון, קונסטרוקציות, משטחי שיש, זכוכית וגבס, לוחות חשמל, גנרטורים, אנטנות, מכונות מסוגים שונים, מתקנים, פסלים ועוד.

שינוע מטענים ברחבי הארץ הוא פרויקט מורכב הדורש תכנון, מיומנות והבנה בתחום ההובלה והשינוע. כל שינוע מטענים מצריך היערכות מראש, הכוללת תכנון קפדני של לוח זמנים ושל המסלול המתאים, התאמת ציוד ייעודי, השגת אישורים ועבודה בשיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים רבים, על מנת לבצע את ההובלה בצורה בטוחה ויעילה – ובהתאם לנהלים.

בחברת סמי עובדיה, העבודה מתבצעת על ידי צוות מיומן, מנוסה ומקצועי, תוך הקפדה חסרת פשרות על כללי הבטיחות ועם כל האישורים הנדרשים. החברה אחראית לתכנון לוח הזמנים, לקבלת האישורים הנדרשים, להליך סגירת כבישים במידת הצורך, לפיקוח על העבודה, ומספקת את כל הציוד הנדרש לשינוע מטענים. בנוסף, החברה פועלת בתיאום מלא עם מע"צ, משטרת התנועה והרשויות לצורך אישור ופיקוח על נתיב ההובלה.

שינוע מטענים – גרסה להורדה

 

מאמרים נוספים

מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים